Top Driver Co,.Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili
  • Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili
  • Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili
  • Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili
  • Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili
  • Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya
İş türü: Üretici, Şirket ticaret
Markalar: En İyi Sürücü
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 500000-800000
Yıl kurulan: 2015
İhracat p.c: 80% - 90%
: L'Oreal
Giriş

Top Driver Co.Ltd, biyoteknoloji konusunda uzmanlaşmış Shenzhen Xingzhiyou Technology Co.ltd'nin bir yan kuruluşudur.

Top Driver, mikrobiyal hücre fabrikaları kurmak için sentetik biyoloji teknolojisini kullanmaya odaklanan ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşudur.

Sentetik biyoloji, 21. yüzyılda yaşam bilimleri alanında çığır açan bir sınır teknolojisidir ve moleküler biyoloji ve genomikteki devrimin ardından biyoteknolojide üçüncü devrime öncülük eder.Yeni nesil biyo-üretimin teknolojik motoru olarak bilinir ve yeni biyo-ekonomi çağının kapısını açar.Sentetik biyoloji, enerji, yeni malzemeler, çevre koruma ve sağlık gibi 20'den fazla endüstriyi içeren geniş bir uygulama alanına sahiptir.Pazar büyüklüğü önümüzdeki 10-20 yıl içinde 4 trilyon ABD dolarına ulaşacak.Top Driver, sağlık alanında sentetik biyolojinin Ar-Ge ve uygulamasına odaklanır.Misyonumuz "biyoteknoloji ile daha iyi bir yaşama ulaşmak".

Şirketin temel Ar-Ge personeli, Çin Bilimler Akademisi gibi araştırma kurumlarından gelmektedir ve sentetik biyolojinin geliştirilmesini ve uygulanmasını ortaklaşa teşvik etmek için Çin Bilimler Akademisi Mikrobiyoloji Enstitüsü ile birlikte "Biyo-endüstri Ortak Ar-Ge Merkezi"ni kurmuştur. .

En İyi Sürücü araştırma ve geliştirme personeli, bilimsel araştırma yapmak, çeşitli aşırı çevre mikrobiyal kaynakları toplamak için Qinghai-Tibet Platosu ıssız alana, Kosta Rika kraterine, güneybatı Hint Okyanusu denizaltı volkanik kraterine ve diğer aşırı ortamlara seyahat etti ve buna dayanarak bir ticari kullanım için eksiksiz bir aşırı ortam seti.Çevresel mikrobiyal genom veritabanı ve varlık kütüphanesi, sentetik biyolojinin gelişimi için bol ve benzersiz sentetik biyoloji öğeleri sağlar.

Top Driver bugüne kadar sentetik biyoloji teknolojisini kullanarak onlarca biyoaktif hammaddeyi başarıyla geliştirmiş, gıda, güzellik ve tıp alanlarında yerli ve yabancı birçok lider firmaya hammadde ve teknik çözümler sağlamıştır.

Gelecekte, Top Driver, doğa ile işbirliği yoluyla çığır açan mikrobiyal çipleri tasarlamak, geliştirmek ve ticarileştirmek için sentetik biyolojiyi kullanmaya adayacak.Biyolojik büyük verilerle birleşerek mikrobiyal hücre fabrikasına rehberlik eder, insan vücudunun ihtiyaç duyduğu sağlık unsurlarını kişiselleştirir ve insan sağlığı için olağanüstü değer sağlar.

Geçmiş

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.
Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.
Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Hizmet

Hizmet:
1. Herhangi bir sorunuz 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.
2. Kalite, tedarik ve hizmete bağlılık.
3. Kesinlikle hammadde seçimi konusunda.
4. OEM/ODM Mevcuttur.
5. Makul ve rekabetçi fiyat, hızlı teslim süresi.
6. Değerlendirme ve formülasyon geliştirmeniz için numune mevcuttur

Ekibimiz

3 yıldan fazla bir süredir bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bizi bilgilendirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

Çin Top Driver Co,.Ltd şirket Profili 0