• CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri
  • CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri
  • CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri
  • CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri
  • CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri
CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri

CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN, GuangDong
Marka adı: no brand
Sertifika: ISO
Model numarası: ektoin

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 kg
Fiyat: USD700/kg
Ambalaj bilgileri: Bir şişede 1 kg, bir kartonda 4 şişe
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Cilt Bakımı İçin Ektoin Saflık: ≥99%
Görünüm: Beyaz toz Önerilen ekleme: %0.2-%2
Açıklama: Küçük siklik amino asit türevleri Molar kütle: 142.16 g/mol
PH: 1-9 Depolama koşulları: kuru yerde, oda sıcaklığında
kullanım: Kozmetik hammaddesi Seviye: Tıp ve Kozmetik
fermantasyon: mikrobiyal fermantasyon
Vurgulamak:

Ectoin Kozmetik Hammaddeleri

,

%99.7 Saflık Ectoin

,

CAS 96702-03-3 Kozmetik Hammaddeleri

Ürün Açıklaması

Kozmetik Hammaddeleri Ectoin cas 96702-03-3 toplu Ectoin beyaz toz

 

 

Ectoine, Halomonas Elongata'dan türetilmiştir, bu nedenle "tuza dayanıklı bakteri özü" olarak da adlandırılır.Yüksek tuz, yüksek sıcaklık ve yüksek UV radyasyonu gibi aşırı koşullarda, ektoin halofilleri zarardan korur.Çalışmalar, ektoinin cilt üzerinde iyi bir onarım ve koruma etkisine sahip olduğunu ve yüksek kaliteli kozmetiklerde kullanılan biyo-mühendislik ürünü müstahzarlardan biri olduğunu göstermiştir.

 

Ürün Detayları

Ürün adı
ektoin
Standart
kozmetik sınıf
CAS NUMARASI.
96702-03-3
Görünüm
Beyaz toz
Uygulama
Cilt koruma ve onarım
HPLC ile tahlil
%99.9
HPLC ile saflık
%99.7
paket
1kg/çanta
Depolama koşulu
Sıkı ve ışığa dayanıklı durumda muhafaza edin

 

Ektoin - doğal
doğa tarafından tasarlanmış koruma
Tuz gölleri ve çöller dünyadaki en düşmanca ortamlardır.Daha da şaşırtıcı olan, bu aşırı iklim koşullarında milyonlarca yıldan beri yaşamak mümkün.Ekstremofilik mikroorganizmalar olarak adlandırılan yüksek düzeyde adapte olmuş bakteriler, kuruluğa ve aşırı sıcaklık değişikliklerine karşı koyar ve iyi büyür.Bu özelliğin sorumlusu, bu küçük canlıları zararlı çevresel etkilerden koruyan Ectoin adlı bir maddedir.

Ectoin 1985 yılında keşfedildi ve o zamandan beri detaylı olarak araştırılıyor çünkü bakterileri koruyan bir madde insanlığa da büyük fayda sağlayabilir.

Bugün, Ectoin®find uygulamasının olağanüstü hücre koruyucu özellikleri, tıbbi cihazlarda ve yaşam bilimi endüstrisine yönelik ürünlerde.2001'den beri Ectoin, olağanüstü özelliklere sahip aktif kozmetik içerik olarak tanınmaktadır.

 

Ectoin'in olağanüstü özellikleri

CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri 0
Cilt ve mukoza zarları için çok yönlü bir yetenek.Ectoin'in birçok olumlu özelliği vardır: İnsanlarda uygulandığında göz, burun, akciğer, ağız ve boğazdaki mukus zarlarını korur.Cilt ayrıca alerjenlerin, ince tozların, sıcaklık dalgalanmalarının veya dehidrasyonun zararlı etkilerinden Ectoin tarafından sürdürülebilir bir şekilde korunur, cildin bariyer etkisini artırır.Benzer şekilde, Ectoin'in cildi güneşin zararlı etkilerinden koruması için foto-koruyucu etkiler gösterilebilir.Dış etkenlerin neden olabileceği semptomlar için sadece önleyici değil aynı zamanda yenileyici de etkiler.Enfeksiyonlar inhibe edilir ve azalır.

 

Ectoin hakkında 3 değerli gerçek
1. Ectoin®'in iltihap önleyici özelliklere sahip olduğunu biliyor muydunuz?
Çeşitli çalışmalarda cilt, solunum yolu epiteli (burun, ağız boğaz ve akciğer) ve oküler yüzeydeki iltihapların Ectoin® tarafından azaltıldığı gösterilmiştir.Bu özelliği sayesinde atopik dermatit (egzama), alerji, kuru burun veya göz kuruluğu sendromu ve ayrıca öksürük ve soğuk algınlığı semptomları sürdürülebilir şekilde azaltılır.
2. Ectoin®'in alerjenlere ve partikül maddelere karşı koruma sağladığını biliyor muydunuz?Ectoin® epiteli stabilize eder.Bu gerçek, çeşitli deneylerin sonuçlarıyla kanıtlanmıştır.Epitel stabilize edilirse, alerjenler, partiküler madde ve diğer küçük partiküller epitele nüfuz etmede ve vücudu strese sokmada daha fazla zorluk çeker.Bireyin sağlığı için bu, Ectoin® içeren tıbbi cihazların kullanımının burun, göz veya akciğerdeki semptomların yoğunlaşmasından koruduğu anlamına gelir.Kozmetikte Ectoin® partikül maddelerin neden olduğu cilt yaşlanmasını azaltmaya yardımcı olur.
3. Ectoin®'in uzun süreli bir etkiye sahip olduğunu biliyor muydunuz?Ciltte, 12 günlük tedaviden sonra nemlendirme etkisinin, tedavi durdurulduğunda 7 gün daha sürdüğü kanıtlanmıştır.

CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri 1

CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri 2

Neden bizi seçmelisiniz

1. Ekibimiz: Şirketimizde profesyonel üretim teknisyenleri, satış öncesi müşteri hizmetleri ve satış sonrası müşteri hizmetleri personeli bulunmaktadır.

2. Ürün Kalitesi: Ürünlerimiz uluslararası çoklu kalite denetim standartlarını geçmiştir.

3. rekabetçi fiyat: Ürünleri en iyi fiyata satın alabilmenizi sağlamak için fabrika doğrudan satışları

4. İleri teknoloji: Yurtiçinde ve yurtdışında işlenmiş ileri teknoloji ve üretim kullanıyoruz

 

SSS:

S: Siparişlere nasıl başlanır veya ödeme yapılır?
C: Bize Satın Alma siparişinizi (PO) gönderebilir veya e-posta veya Ticaret Müdürü aracılığıyla basit bir onay gönderebilirsiniz, iletişimden sonra size son onay için banka bilgilerimizle birlikte Proforma Fatura göndereceğiz, sonra siz
göre ödeme yapabilir.

S: Minimum Sipariş Miktarımız (MOQ) nedir?
C: Yüksek değerli ürünler için minimum sipariş miktarımız 1 gramdan başlar ve diğer ürünler genellikle 1 kilogramdan başlar.Diğer düşük değerli ürünler için, MOQ 10kgs'den 100kgs'ye kadar başlatılabilir.
S: Ürünlerimizin kalitesini nasıl garanti ederiz?
C: Her şeyden önce, kalite kontrol sistemimiz kalite sorunumuzu sıfıra yakın bir seviyeye indirecektir. Ürünlerimizin her partisine göre her zaman analiz sertifikamızı sağlayabiliriz. Müşterilerimizin ihtiyacına göre üçüncü taraf analiz testleri de sağlayabiliriz.
Bizden kaynaklanan herhangi bir kalite sorunu varsa, size değiştirme için ücretsiz ürünler göndereceğiz veya kaybınızı iade edeceğiz.
S: Bizimle nasıl iletişime geçilir?
C: Görüntülenen ürünlerimizden herhangi birinin mesaj kutusuna düşünce sorularınızı bize iletebilirsiniz.Ayrıca bize şirket e-posta adresimize e-posta gönderebilir veya istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz!

 

Paketleme ve Taşıma

CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri 3

 

CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri 4

 

 

 

 

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CAS 96702-03-3 %99.7 Saflık Ectoin Kozmetik Hammaddeleri bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.